Książki jako prezent na dzień mamy

Jeśli nadal nie wiesz jaki prezent na dzień mamy kupić, może zainteresują cię książki podane poniżej. Prezent na dzień matki kupisz w sieci.

W ciemnościach- Ada Tulińska

Oliwia musi zająć się nie tylko sobą, ale także domem i swoim młodszym bratem, ponieważ obydwoje ich rodziców zginęło w tragicznych okolicznościach. Rodzice nie zostawili wiele swoim dzieciom, jedynie długi, które musi teraz spłacać córka. Oliwia, chcąc uporać się ze spłatą rat i długów, pracuję na dwa etaty, lecz jej sytuację zmienia się gdy znajduję pracę jako sprzątaczka w rezydencji milionera. Maksymilian jest dość ponurym mieszkańcem rezydencji, lecz mimo tego, chce się zacząć spotykać z Oliwią. Propozycja Maksymiliana jest dość niecodzienna i kontrowersyjna, i w dużym stopniu wpływa na relację między pracodawcą, ale, Maksymiliana to nie obchodzi. Chce się spotykać z Oliwią, ale ma jeden warunek, mogą spotykać się tylko w ciemnościach. Oliwia jeszcze nie wie, jaki sekrety skrywa Maksymilian, ale ma zamiar się tego dowiedzieć. 

Dobrze, że jesteś- Gabriela Gargaś

Zosia to typowa optymista. Dla każdego zawsze jest miła, dla każdego znajdzie miłe słowo, i posiada dobre grono znajomych, którzy się o nią troszczą, a ona troszczy się o nich. Nic więc dziwnego, że swoim optymizmem zdołała przykuć uwagę Borysa, przystojniaka, który nie wierzy w magię, ani świąt, a tym bardziej miłości. Lecz widząc zabawną i optymistyczna Zosię, jego serce zabiło mocniej. Mimo tego, że Zosia i Borys zaczęli się spotykać, musieli się rozstać. Borysa interesowała tylko praca, i spędzał w biurze większość swojego czasu. Stwierdzili, że i tak za dużo ich dzieli, więc ich związek i tak nie przetrwa, ale postanowili jedno. Jeśli za dwa lata nadal coś będą do siebie czuć, to do siebie wrócą. Minęły umówione dwa lata, Zosia nadal jest po uszy zakochana w Borysie, i kiedy czeka na niego w umówionym miejscu, zdaję sobie sprawę, że Borys nie przyjdzie. Czy związek Borysa i Zosi się ostatecznie zakończył? A może Borys skrywa przed Zosią pewne tajemnice?

 

About the Author

You may also like these